Dieta dla zabieganych? Teraz to nie problem

Dieta dla zabieganych? Teraz to nie problem

Chciałbyś schudnąć, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie dietetycznych posiłków? Zastosuj dietę pudełkową.

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa zdobyła sobie ogromną popularność w ostatnich latach. Jest niezwykle skuteczna i pozwala bardzo szybko osiągnąć zadowalające efekty. Stosują ją profesjonalni sportowcy oraz ludzie związani ze światem fitnessu (warto tu wspomnieć chociażby o Ewie Chodakowskiej). Dieta pudełkowa zawdzięcza swoją nazwę… plastikowym pudełkom, w których firmy cateringowe dostarczają klientom zamówione potrawy. Alternatywnym jej określeniem jest dieta cateringowa lub catering dietetyczny. Wszystkie te formuły bardzo dobrze oddają istotę tej diety – polega ona bowiem na tym, że każdego dnia spożywamy 5 pełnowartościowych posiłków przygotowywanych przez wykwalifikowanych kucharzy, współpracujących w porozumieniu z najwyższej klasy dietetykami. Potrawy dostarczane są klientowi na zasadzie usług cateringowych.


Dlaczego warto zastosować dietę pudełkową?

Po pierwsze, dieta pudełkowa daje znakomite rezultaty. Spożywanie tylko tego, co jest dla organizmu absolutnie niezbędne dla zachowania zdrowia i sił witalnych, w bardzo szybkim tempie pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Po drugie zaś – dieta pudełkowa pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie musisz już trwonić popołudni w supermarketach na poszukiwaniu potrzebnych produktów spożywczych ani spędzać w kuchni długich godzin na żmudnym i nierzadko pracochłonnym przygotowywaniu dietetycznych potraw. Wystarczy, że skorzystasz z usług profesjonalnej firmy cateringowej. Mieszkańcy większych miast nie powinni mieć z tym żadnego problemu. Np. catering dietetyczny w Warszawie jest prężnie rozwijającą się gałęzią handlu i nic nie wskazuje na to, by ten trend w najbliższych latach się zmienił. Godnym uwagi usługodawcą oferującym dietę pudełkową jest firma Cateromarket, mogąca się poszczycić mianem jednej z najlepszych firm cateringowych w całej stolicy.


Czy dieta pudełkowa ma jakieś wady?

Jedynym jej mankamentem są… koszty związane z korzystaniem z usług cateringowych. Cena w skali miesiąca waha się między 1500 a 3000 zł, w zależności od indywidualnego profilu żywieniowego. Jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek, nie powinieneś się długo zastanawiać nad zastosowaniem diety pudełkowej. Jest ona bowiem warta tych pieniędzy.